KONST / Litografier / Färglitografi 13809119
nr 1380 9119
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 162/435. Bladets mått: 59x68cm, oramat löst blad.
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 22 februari 2021
kl 18:44:48
150 kr
600 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)